środa, 25 stycznia 2012

Cristiano "Krysia" Ronaldo zagra we Wrocławiu?

Czy Cristiano "Krysia" Ronaldo zagra we Wrocławiu? Z tym pytaniem to nie żart. Taką możliwość rozważa lubiany przez wszystkich prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Grzegorz Lato.

Skąd ten pomysł? Już 29 lutego reprezentacja Polski ma (podobno) zmierzyć się z piłkarzami portugalskimi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Stadion jednak wciąż nie może uzyskać zgody na przeprowadzenie imprez, a najwięcej zastrzeżeń mają strażacy. Co ciekawe, budowę stadionu można podglądać poprzez specjalną kamerkę internetową. Dwa dni temu widać było jak grucha leje jeszcze cement gdzieś w oddali na trybunach.

Zastrzeżenia zgłosiła inspekcja sanitarna i Urząd Miasta stołecznego nie wydał zgody na przeprowadzenie imprezy inauguracyjnej na Stadionie Narodowym. Szybko zareagował prezes Lato i zapowiedział że mecz naszej reprezentacji może odbyć się we Wrocławiu. Podobno odbyły się rozmowy w tej sprawie z prezydentem Rafałem Dutkiewiczem. Tak więc kto wie, może popularna "Krysia" strzeli bramkę we Wrocławiu? Stadion na Pilczycach na pewno godnie przyjmie piłkarzy obydwu reprezentacji. Jaka będzie frekwencja na trybunach? To jest wielka zagadka i niewiadoma.

Foto na licencji Wikimedia Commons, autorem jest mmychu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz