czwartek, 13 września 2012

Czy Telewizja Trwam przeprowadzi transmisję meczu Polska - Anglia?

To pytanie zawarte w tym wpisie jest zupełnie poważne. Okazuje się, że stacja telewizyjna o. Rydzyka prawdopodobnie przeprowadzi transmisję meczu el. MŚ 2014 Polska - Anglia i jest w stanie zapłacić za to 1 mln euro.

W dzisiejszym dziennik.pl czytamy: "Pieniądze nie są dla nas problemem. Ten mecz będą chciały oglądać miliony osób, więc zainteresowanie reklamodawców jest duże. Już mamy chętnych. Rozmawiałem już też ze Sportfive. Byli najpierw trochę przestraszeni, ale uspokoili się, gdy wysłałem do nich oficjalne pismo. Jestem przekonany, że uda nam się porozumieć - tłumaczy gazecie.pl poseł PiS, Andrzej Jaworski. To jest doskonała okazja dla Telewizji Trwam, żeby zdobyć nowych widzów. Ojcu Rydzykowi ten pomysł się bardzo spodobał - dodaje polityk. Spotkanie ma komentować znany dziennikarz sportowy.

Spotkanie miała kupić TVP, jednak publiczny nadawca chciał zapłacić tylko 300 tysięcy euro. Właściciel praw do transmisji, firma Sportfive, chce jednak za mecz aż milion euro. Obie firmy nie doszły więc do porozumienia."

Kto będzie komentował to spotkanie? Niektórzy wskazują na Krzysztofa Miklasa. Złośliwi mówią, że będzie to s. Leonila :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz