sobota, 8 września 2012

GRZEGORZ TURNAU Z ZESPOŁEM w Centrum Kultury Wrocław-Zachód

A teraz informacja dla wszystkich fanów Grzegorza Turnaua.

W piątek 5. października Centrum Kultury Wrocław – Zachód przy ul. Chociebuskiej 4-6 zaprasza na koncert klasyka polskiej poezji śpiewanej. Sentymentalna podróż poprzez najbardziej znane utwory Grzegorza Turnaua, jak „Cichosza” czy „Bracka”, zaprowadzi nas do piosenek z najnowszej, autorskiej płyty krakowskiego barda. 

Grzegorz Turnau, artysta wszechstronny, jako pianista i aranżer wypracował łatwo rozpoznawalny, pełen czaru i elegancji styl. Wrocławski koncert współtworzony przez jednych z najlepszych, polskich muzyków: Roberta Kubiszyna czy Cezarego Konrada,  zaobfituje w wiele muzycznych niespodzianek nawiązujących do fascynacji i inspiracji muzycznych Grzegorza np. Billy Joela czy The Beatles. Bilety w cenie 60 zł.

Grzegorz Turnau będąc przewodnikiem publiczności prowadzi z nią dialog spełniając jej oczekiwania dotyczące repertuaru. W zależności od emocji, które towarzyszą koncertom, zmienia się lista utworów wykorzystywanych przez Grzegorza. Dlatego każde spotkanie z widzami jest inne i niepowtarzalne. Każdy spektakl jest unikatowy.

W koncercie udział biorą: Grzegorz Turnau – śpiew, fortepian Robert Kubiszyn – gitara basowa Cezary Konrad - perkusja

GRZEGORZ TURNAU Z ZESPOŁEM Piątek, 5 października 2012 r., godz. 20.00 Bilety: 60 zł  Centrum Kultury Wrocław-Zachód ul. Chociebuska 4-6, Wrocław

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz